Olimpos Pansiyonları - En Uygun Olimpos Pansiyon Fiyatları 2022
Yarım Pansiyon
27 9.3

Olimpos Mercan Pansiyon

Olimpos Pansiyon
Pansiyon

..

614TL/Tek Gece
Detayları Gör
Yarım Pansiyon
14 9.3

Nar Stone House

Olimpos Pansiyon
Pansiyon

Nar Stone House, Antalya'nın batısında masmavi denizin çam ormanları ve tarih ile birleştiği huzurlu tatil beldesi Olimpos'da bulunmakta olup 12 ay boyunca açık oda kahvaltı ve akşam yemeği olarak hizmet ve..

700TL/Tek Gece
Detayları Gör
Yarım Pansiyon
20

Olimpos Otantik Ağaç Evleri

Olimpos Pansiyon
Pansiyon

Olimpos Otantik Ağaç Evleri, 12 ay boyunca açık olup Antalya'ya bağlı Olimpos'ta yer almaktadır. Olimpos Otantik Ağaç Evleri doğa ile iç içe yemyeşil bir tatil arayanlara ve bun..

TL/Tek Gece
Detayları Gör
Yarım Pansiyon
16

Truva Pansiyon & Bungalows

Olimpos Pansiyon
Pansiyon

..

400TL/Tek Gece
Detayları Gör
Yarım Pansiyon
32

Olympos Babylon Town Otel

Olimpos Pansiyon
Otel

Babylon Town, lüks yaşam alanları hem estetik açıdan, hem de sundukları konfor ve imkanlarla standart otel odalarının çok ötesine geçen bir üst düzey konaklama deneyimi vadediyor. Ç..

1800TL/Tek Gece
Detayları Gör

Olimpos Pansiyonları

Olimpos Pansiyonları

Ülkemizde Antalya temiz ve berrak suları ile yaz tatillerinde birçok tatilciyi kendine çekiyor. Akdeniz'in muhteşem suları farklı bölgelerinde kendini açığa çıkarıyor. Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos, tatilcileri doğasıyla büyüleyen yerlerin belki de başında geliyor. Çam ağaçlarının arasına kurulmuş bu şehir, doğa tatilini öncelikleri arasına koyanların sıklıkla ziyaret ettiği bir yer oluyor. Özellikle hareketli ve doğa sporlarına ilgi duyanlar yıl içerisinde birçok kere seyahatini burada gerçekleştiriyor. Berrak denizi, yüzmeyi sevenler için muhteşem bir görüntü sergilerken, Torosların eteğindeki bu ormanlık vadi Türkiye'nin en yeşil yerine gelmişsiniz hissi uyandırıyor.

Türünün tek örneği olan Olimpos, hem yurt dışından hem de yurt içinden yıl içinde yüz binlerce turisti konuk ediyor. Böylesi bir doğa harikası şehre şahitlik etmek isteyen insanlar Olimpos pansiyonları arasından kendilerine en uygun olanlarında konaklama yaparak konforlu ve maceralı bir tatile adım atıyorlar. Antik kalıntılar, ormanlık alan ve ağaç evler ile sarılı Olimpos eşi benzeri görülmemiş manzarasıyla sizlere yeniden gelinecek bir kapı aralıyor. Sırt çantasını kapan gençlerin en çok uğradığı bölge olan En uygun Olimpos pansiyonları birçok seçenekler de sunarak denizin başında eğlenmenin yanında havuz başında geçirilen güzel anılara da sahip olmanızı sağlıyor. Farklı macera sporları, su sporlar gibi hareketli aktivitelerin yanında yoga ve meditasyon gibi dinginlik gerektiren etkinliklerin de gerçekleştirildiği bir bölge. Her tarzda insanın doğasına hayran olarak ayrıldığı tatil beldesi.

En uygun Olimpos Pansiyon Fiyatları 

En uygun Olimpos Pansiyon Fiyatları 

Likya şehirleri arasında yer alan Olimpos'un adını Olimpos Dağı'ndan aldığı düşünülmektedir. Akdeniz'e kıyısı olan bu eşsiz tatil yeri aynı zamanda macera sporları yapanların da sıkça ziyaret ettiği Akdeniz'in en hareketli yerlerinden biri olarak karşınıza çıkıyor. Tatil planlarında doğa gezileri, yamaç paraşütleri, insanlarla bir araya gelerek ateşin başında sohbetler arayan bir gezginseniz Olimpos yapacağınız en doğru seçimlerden biri oluyor. Bunun yanı sıra aileler için de sakin ve rahat edebilecekleri ortamı sağlayan Olimpos her zevke uygun farklı mekân ve konaklama yerleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Antalya'nın tarihi birçok dokusunun da yer aldığı bu şehir, Roma döneminden kalma kalıntıların ormanlık alanlar ile sarılı bir liman kenti.

Konaklama imkanları da gelişmiş Olimpos,fiyatlar tesis özelliklerine göre farklılık göstemektedir, yarım pansiyon veya oda kahvaltı seceneklerin sunulduğu tesislerde her bütçeye göre En uygun Olimpos pansiyon fiyatları bulabilirsiniz. Seciminiz ne olursa olsun keyfli bir tatil geçirecek olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Ormanlarında ve milli parkında çoğu zaman kampçıları ağırlarken, pansiyon ve bungalow işletmeleriyle de ziyaretçilerine keyifli zamanlar yaşatıyor. Akçay'ın iki tarafında konuşlanmış olan Olimpos çok sayıda antik tapınak, mezar ve tarihi kalıntıları ile öne çıkıyor. Özel koruma bölgesi de olması bakımından bakir bir koy olan Olimpos, güzelliğini kaybetmeden ışıldamaya devam ediyor. Tatil rotanızı buraya çevirdiyseniz siz de birçoğunu ailelerin işlettiği, doğasına âşık olacağınız Olimpos pansiyonları kapılarını sonuna kadar açmaktadır.

Olimpos Bungalow Pansiyonları

Olimpos Bungalow Pansiyonları

Denizden bakıldığında mavi ile yeşilin uyumuna hayran kalacağınız, aynı zamanda renk tonları arasında büyüleneceğiniz Olimpos, gecesi ayrı gündüzü apayrı bir tatil yeri. Güneşin bir başka battığı hem dağın tepesinde hem de denizin kenarında olabildiğiniz Caretta Caretta'ların da sizler kadar uğradığı memleketimizin yeşil yüzünü temsil ediyor. Likya şehrinin kalıntıları sayesinde koruma bölgesi olan ve daha çok çam ağaçlarının tepesinde konuşlanan ağaç evleri ile ünlü sırt çantalı gezginlerin, bohem hayat tarzına sahip olanların mekanlardan oluşuyor. Gece Olimpos'un sönmeyen ateşiyle aydınlanan etraf, eğlence mekanlarının enerjisi ile gençlerin tercihi oluyor. Konaklama içinse Olimpos Bungalow pansiyonlar doğa yaşamına yakın tarzları ile daha çok rağbet görüyor.

Çadır kampı, bungalow pansiyonlar doğa ile baş başa kalmak veya doğada buluşmayı seven tatilciler için konaklama noktaları olarak öne çıkıyor. Doğaya yakın olup otel tercih edenler için ise Olimpos bungalow pansiyonları her zaman sizlerin ihtiyaçlarına yönelik seçenekler sunuyor. Olimpos'un muhteşem plajı doğa ile iç içe kalmış yaşantısı çoğu insanın şehir yaşantısı içinde bulamadığı ve özlem duyduğu bir hayatı sizlere sunuyor. Tarihi doku ile harmanlanmış çam ve narenciye ağaçları arasında bir tatile Akdeniz'in berrak suları eşlik ediyor. Kilise, denizci lahitleri, tiyatro ve mozaikli hamam gibi Olimpos sahilinden içerilere girdikçe karşılaşıp hayran kalacağınız bir yol ile ilerliyor.

 

Olimpos Yapılacak Aktiviteler

Olimpos Bungalow Pansiyonları

Aktivite severler için aktivite, dinginlik sevenler için dinginlik. Olimpos her türden insanın her türden etkinliğin buluştuğu bir doğa tatili mekânı olarak sizlere ev sahipliği yapıyor. Her yıl, yılın çeşitli zamanlarında macera severlerin buluşma noktası haline geliyor. Bunun yanında sakinlik arayanların doğa ile iç içe bir mekânda kendi ile kalmak isteyenler için de doğru mekân olduğunu gösteriyor. Trekking, rafting, ATV gezileri, yamaç paraşütü gibi doğa etkinliklerinin yanı sıra tüple dalış, kano, tekne turu gibi su aktivitelerine de yer verilen Olimpos geziniz boyunca sıkılmadan eve döneceğiniz bir tatil imkânı sunuyor.

Olimpos Antik Kenti bölgede en çok ziyaretçi toplayan Likya şehirleri dönemindeki kalıntıları ile tarihi eser tutkunlarının ilgisini çekiyor. Antik kentin içerisinde dağılmış halde bulunan yaklaşık 400 yazılı mezar ve lahit bulunuyor. Yine Olimpos'un güneyinde yer alan sarp kayalıklara konuşlanmış Ceneviz Kalesi buraya geldiğinizde ziyaret etmeniz gereken yerlerden biri oluyor. Aynı şekilde kuzeydeki kayalıklardaki yerini alan Akropol Kale kalıntıları Olimpos'taki görülmesi gereken tarihi yapıtlardan biri. Bunların dışında doğal hayatı keşfe çıkabilirsiniz. Doğa yürüyüşlerinin yanı sıra tekne turları ile Adrasan tarafını keşfedebilir, kano kiralayarak sahilin etrafındaki kayalıkların arasında bir gezinti yapabilirsiniz. Ailenizle veya arkadaş grubunuzla Olimpos'u keşfetmeye çıkabilir, yeni ve taze bir nefes alarak Olimpos'tan evinize dönebilirsiniz.