Yıldız Pansiyon Kızkalesi

Mersin

Açıklama

Mersin kızkalesi Yıldız Pansiyon, Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı ve bunun dışında tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Kızkalesi’nde misafirlerini ağırlamaktadır. Tesisin tüm ortak kullanım alanlarında ve konaklama birimlerinde Wi – Fi bağlantılı kablosuz internet ağı donatılmıştır ve bunun dışında tesise özel araçları ile gelen misafirler için otopark alanı ücretsizdir.

Yıldız Pansiyon Kızkalesi’nin tüm konaklama birimleri açık renklerde sade mobilyalarla dizayn edilmiştir. Tüm konaklama birimlerinde misafirlerin konforlu vakit geçirebilmeleri için uydu kanallarının yayınına sahip LCD ekran televizyon mevcuttur. Tüm birimlerde mini buzdolabı bulunmaktadır. Odalarda 24 saat suyu olan banyo – WC yer alır. Saç kurutma makinesi ve temiz banyo havluları tesis tarafından konaklama birimlerinde temin edilmiştir. Odaların özel balkonludur.

En önemlisi tesiste her sabah misafirlerin damak zevkine uygun yöresel ürünlerin de bulunduğu kahvaltı servis edilmektedir. Cennet – Cehennemle Astım mağaralarının ve ünlü balık restoranlarının bulunduğu Narlıkuyu’ ya arabayla 10 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Plajı ile ünlü Susanoğlu’ na araçla 15 dakikalık mesafede konumlanmaktadır.

Bu nedenle Kızkalesi Oteller bölgesinde yer alan Yıldız pansiyon’ un önemli bir yeri vardır.

Tarih Seçin

Satın alacağınız odanın kullanım tarihleri Giriş Tarihi: 21 Temmuz 2024  ~  Çıkış Tarihi: 22 Temmuz 2024 dir. Yukarıdan tarihi değiştirerek kullanım tarihini değiştirebilirsiniz.

Harita

İncelemeler

Yorum Bırakın
  • Ortalama Puan

  • Puanlayın

Otel Hakkında Düşünceleriniz?