The Little Prince Boutique Hotel 8.0

Antalya

Açıklama

The Little Prince Boutique Hotel,in  bulunduğu köşk  1270 yılında yapımış olup  aslına uygun olarak renove edilmiştir. Toplam 8 farklı konseptte oda ile hizmet vermektedir.

The Little Prince Boutique Hotel'in odalarında ücretsiz Wi-Fi, LED TV, klima, minibar, su ısıtıcı, havlu ve bornoz seti, buklet malzemeleri gibi olanaklar mevcuttur. Misafirlerine her odasında masal tadın da bir tatil sunan The Little Prince Boutique Hotel konaklama süresince güler yüzlü personal ile hizmet vermektedir. Tarihin canlı kaldığı Kaleiçi'nin merkezi konumda bulunan tesis meşur mermerli plajına 50 m. mesafede bulunmakta. Misafirleri için özenle hazırlanmış serpme kahvaltı, organik ürünler ve yörenin meşur recelleri ile güne muhteşem başlamanıza olanak saglamaktadır. 7 yaş ve üzeri küçük misafirlerimiz için de masal gibi bir deneyim hayallerinde uzun süre yer edicektir. 

Tarih Seçin

Satın alacağınız odanın kullanım tarihleri Giriş Tarihi: 11 Aralık 2023  ~  Çıkış Tarihi: 12 Aralık 2023 dir. Yukarıdan tarihi değiştirerek kullanım tarihini değiştirebilirsiniz.

Harita

İncelemeler

Yorum Bırakın
  • Ortalama Puan

    8.0
  • Puanlayın

Otel Hakkında Düşünceleriniz?