Teoscitta Apart

İzmir

Açıklama

Teoscitta Apart, Sığacık'ın merkezinde konforlu konaklama imkanı sunar. Merkezi konumu sayesinde sahil ve toplu taşıma araçları için de önemli bir lokasyon avantajına sahiptir. Temiz ve modern birimlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tün konfor olanakları düşünülmüştür. Sevdiklerinizle birlikte şehrin stresini atmak istiyorsanız rahat ve konforlu bir konaklama için Teoscitta Akkaya Apart'ı tercih edebilirsiniz.

 

Teoscitta Apart'ın tüm birimlerinde tam donanımlı mutfak, düz ekran TV, oturma alanı ve özel banyo bulunmaktadır. Ses yalıtımlı odalarda ütü olanakları da sağlanmıştır.

Modern dizayn edilmiş birimlerde sunulan diğer olanaklar arasında klima, çarşaf ve havlu takımları ve saç kurutma makinesi yer alır.

Tam donanımlı mutfaklarda buzdolabı, ocak ve fırının yanı sıra bulaşık makinesi, elektrikli su ısıtıcısı, kahve makinesi ve diğer mutfak gereçleri mevcuttur. Yemek takımı ve yemek alanının da yer aldığı birimlerde hazırladığınız yemeklerin tadını sevdiklerinizle çıkarabilirsiniz.

Bahçeli tesiste sağlanan ücretsiz Wi-Fi ile işlerinizi ve gündemi takip etmeniz de mümkündür.

 

 

Not: 5 kg kadar evcil hayvan kabul edilmektedir. Oluşabilecek eşya zararları misafirlerimize aittir.

Tarih Seçin

Satın alacağınız odanın kullanım tarihleri Giriş Tarihi: 21 Temmuz 2024  ~  Çıkış Tarihi: 22 Temmuz 2024 dir. Yukarıdan tarihi değiştirerek kullanım tarihini değiştirebilirsiniz.

Harita

İncelemeler

Yorum Bırakın
  • Ortalama Puan

  • Puanlayın

Otel Hakkında Düşünceleriniz?