Öykü Tadında Pansiyon

İzmir

Açıklama

İzmir Sığacık'ta yer alan Öykü Tadında Pansiyon konforundan ve kalitesinden ödün vermeyerek sunduğu hizmet ile siz değerli konuklarına hem merkezi konumu olarak hemde özel mimari yapısıyla hijyen ve konforu bir arada sunuyor. Öykü Tadında pansiyon'un odalarında tv, klima, mini buzdolabı, ücretsiz WİFİ nin yanısıra birçok olanaklar ve banyosunda günlük değişen havlu, banyo buklet mazlemeleri, fön makinası bulunmaktadır.

Ayrıca Öykü Tadında Pansiyonun aynı işletmeye ait alt katında bulunan cafesi günlük taze birçok ürünler ve kahveler açısından zengin menüsünüde siz değerli konuklarına sunmaktadır. Sezonda ve sezon sonu ekonomik fiyat politikası ile çalışan Öykü tadında Pansiyon un bütün bir yıl aynı kalitede hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tesise ait ücretsiz Otoparkı da konuklarına araçlarını park yeri bulma sonununuda ortadan kaldırmaktadır.

 

Tarih Seçin

Satın alacağınız odanın kullanım tarihleri Giriş Tarihi: 21 Temmuz 2024  ~  Çıkış Tarihi: 22 Temmuz 2024 dir. Yukarıdan tarihi değiştirerek kullanım tarihini değiştirebilirsiniz.

Harita

İncelemeler

Yorum Bırakın
  • Ortalama Puan

  • Puanlayın

Otel Hakkında Düşünceleriniz?