Labranda Lebedos Princess

İzmir

Açıklama

Ege’nin eşsiz doğasının berrak deniziyle buluştuğu Seferihisar’da denize sıfır konumda hizmet veren Labranda Lebedos, kendisine ait uzun plajı ve güneşlenme alanının yanı sıra açık havuzu ve çocuk havuzuyla aile boyu eğlenceli bir yaz tatili adresi sunuyor. Lebedos Krallığın’daki Teos Antik Kenti’nin yanı başında yer alan tesis Teos Antik Müzesi ile komşu durumunda. Tarihle iç içe muhteşem bir tatil deneyimi sunan tesis, antik kentte yapılan kazı çalışmalarına da destek veriyor. Tesis, 27 dönümlük özel tahsisli tarlasında Seferihisar Belediyesi ile ortaklaşa genetiği bozulmamış, orijinal karakılçık buğdayı ekip, hasat zamanı karabuğday ekmeğine dönüştürüyor.

Türkiye’nin ilk CittaSlow “yavaş şehir” unvanını alan Sığacık pazarında satışa sunulan bu ekmeklerden elde edilen gelirlerle bölgedeki bakım ve yardım çalışmalarına destek sağlanırken, turizm destinasyon pazarlamasına da katkı sunuluyor. Tesiste güne zengin bir kahvaltıyla başlayan misafirler, gün boyu leziz öğünlerin yanı sıra kolayca erişebildikleri atıştırmalıklar ve serinletici içeceklerle tatil boyunca damak şöleni yaşıyor.

Her yaştan misafirin düşünüldüğü tesiste minik misafirlere çocuk oyun parkı, çocuk havuzu, çocuk sandalyesi ve 6-12 yaş çocuklar için mini kulüp ayrıcalıkları sunuluyor. Tesiste çocuklara doğa ve hayvan sevgisi aşılamak amacıyla farklı etkinlikler de mevcut.

Tarih Seçin

Satın alacağınız odanın kullanım tarihleri Giriş Tarihi: 13 Nisan 2024  ~  Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2024 dir. Yukarıdan tarihi değiştirerek kullanım tarihini değiştirebilirsiniz.

Harita

İncelemeler

Yorum Bırakın
  • Ortalama Puan

  • Puanlayın

Otel Hakkında Düşünceleriniz?