Esralina Pansiyon

Antalya

Açıklama

Esralina Pansiyon,Yunan tanrılarının uğrana savaşlar yaptığı, Akdeniz’in bu saklı cennet koyunda sizleri  muhteşem atmosferi içinde rüyaya davet ediyoruz…
Tesis Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurtalarını bırakmak için tercih ettiği dünyaca ünlü mavi bayrak koruma ödülüne sahip Çıralı sahilinde bulunmaktadır. Sahile kadar uzanan, portakal ve limon bahçeleri kumsala 1 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.
Bahçesinde bulunan ağaç gölgelerinin altında sunulan organik köy kahvaltısı ile ev yapımı reçeller ve kümesten sizin için toplanan köy yumurtalarının yanında taze sıkılmış portakal sularının tadına vararak güne merhaba diyeceğiniz bir ortam sizi bekliyor.
sizin rahatınız için hazırlanmış  toplam 15 adet odası ile  hizmetinize sunulmuştur.
Ayrıca bahçesinde  doğa ile iç içe olacağınız köşklerinde ister yemeklerin tadına varabilir isterseniz de günün yorgunluğunu atmak için küçük şekerlemeler yapabilirsiniz. Kuş cıvıltıları eşliğinde hamak keyfi yaşayıp, bisikletlerimizle çevreyi keşfedebilirsiniz.

Tarih Seçin

Satın alacağınız odanın kullanım tarihleri Giriş Tarihi: 13 Nisan 2024  ~  Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2024 dir. Yukarıdan tarihi değiştirerek kullanım tarihini değiştirebilirsiniz.

Harita

İncelemeler

Yorum Bırakın
  • Ortalama Puan

  • Puanlayın

Otel Hakkında Düşünceleriniz?