Rose Hotel Kızkalesi

Mersin

Açıklama

Rose Hotel Kızkalesi, Kızkalesi Otel Fiyatları ile yerinizi şimdi ayırın. Akdenizin incisi tatilin adresi Kızkalesi Otelleri ile tatilinizin keyfini çıkarın.

 Mersin’in En iyi sahillerinden biri olan kızkalesi plajına 50 metre mesafededir.

Bu nedenle zaman kaybı yaşamadan denizin veya güneşin keyfini en iyi şekilde çıkartabilirsiniz.

Bunun dışında dinlenmenin keyfine varabilmeniz için toplamda 18 odası ile hizmet veren Rose Hotel tüm odalarında Balkon, Eşya dolabı, Klima ve uydu yayınının olduğu televizyon bulunmaktadır. Dolayısıyla özel banyolarında Saç kurutma makinası havlu ve bunun dışında buklet malzemeleri vardır.

Çünkü misafirleri Rose Hotel için değerlidir. En önemlisi 7/24 resepsiyon bulunmakta ve bunu dışında tesis genelinde internet erişimi bulunmaktadır.

Bununla birlikte Rose Hotel konaklayan misafirlere özel otopark hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle kızkalesi bölgesinde Rose Hotel önemli bir yere sahiptir.

Bunun dışında Mersin Kızkalesi bölgesinde Kızkalesi Otelleri arasında En uygun Kızkalesi Otel Fiyatları ile Arama yapabilirsiniz. 

 

Hayvan Dostu Oteller

 Yine en önemlisi ve ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan evcil hayvan kabul eden oteller artmaktadır. Dolayısıyla Rose Hotel’in önemli hizmetlerinden birisi de evcil hayvan dostunuzu misafir etmektedir. Bu nedenle Rose Hotel’i sizlere tavsiye etmekten mutluluk duyarız.

Corana Virüs için Alınan Tedbirler 

Bununla birlikte tüm dünyayı etkisi altına alan corana virüs için önlem alan Rose Hotel çalışanları ile birlikte sizlere sağlıklı bir hizmet veriyor. Dolayısıyla Hazırlıklar tamamlanmış olup sizleri beklemektedir.

Otel Oda Fiyatları

Harita

İncelemeler

Yorum Bırakın
  • Ortalama Puan

  • Puanlayın

Otel Hakkında Düşünceleriniz?