Aslı Han Otel 10.

Mersin

Açıklama

Aslı Han Otel denize sadece 4 dk mesafede yer almaktadır. Yeni binası ve Oda kahvaltı hizmeti ile faaliyet gösteren Aslı Han modern, konforlu ve ferah odaları, genç ve dinamik personelleri ile siz değerli müşterilerini ağırlamaktan onur duymaktadır.

Yaşanan Covid-19 hastalığı ile ilgili Otel bünyesinde Sağlık ve Turizm Bakanlığı tarafından belirtilen tüm önlemler alınmıştır. Otel bünyesinde müşterilerinin kullanımına açık dezenfektanlar bulunmakta ve tüm müşterilerin tesis girişinde ateşleri ölçülmektedir.

Odalar her müşteri değişiminde Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile temizlenmekte ve yeni müşteri girişinden önce bir süre mutlaka havalandırılmaya bırakılmaktadır.

Odalarında standart olarak Klima, LCD TV, Uydu Sistemi, Binibar, Banyo&WC, Balkon, Eşya Dolabı bulunmaktadır. Ayrıca ihtiyacınız durumunda Havlu ve Saç Kurutma Makinesi tesis tarafından temin edilmektedir.

Oda Kahvaltı şeklinde hizmet veren  Aslı Han’ın Bünyesinde bulunan restoranından günün her saati birbirinden eşsiz lezzetler servis edilmektedir. Ayrıca tesisin her noktasında ücretsiz Wireless İnternet hizmeti sunulmaktadır.

Güne Kuş Sesleri eşliğinde, bölge lezzetlerini de içinde barındıran zengin bir kahvaltı ile dinç başlamak ve tatilinizi doyasıya yaşayabilmek için Susanoğlu’nda tercihiniz Otel olacaktır. Hemen Ara seçeneği ya da iletişim mecralarından rezervasyonunuzu komisyonsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tarih Seçin

Satın alacağınız odanın kullanım tarihleri Giriş Tarihi: 13 Nisan 2024  ~  Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2024 dir. Yukarıdan tarihi değiştirerek kullanım tarihini değiştirebilirsiniz.

Harita

İncelemeler

Yorum Bırakın
  • Ortalama Puan

    10.
  • Puanlayın

Otel Hakkında Düşünceleriniz?